Team Kinguin o krok od awansu na ESL One Katowice 2018

Posted by: Fen 1 year, 9 months ago

Zawodnicy Team Kinguin rozpoczęli zmagania w zamkniętych kwalifikacjach do ESL One Katowice 2018 od zwycięstwa w ćwierćfinałowym pojedynku. Dwie mapy wystarczyły do pokonania Team Doggie w składzie: Gorgc, Arise, HeStEJoE-RoTTeN, akiM, NoiA.

Do głównej fazy turnieju zakwalifikują się dwie najlepsze drużyny z Europy. Drabinka ułożyła się w bardzo dobry dla Polaków sposób, gdyż trudniejsi rywale, jak Planet Dog oraz OG nie mogą trafić na Kinguin przed finałem i jedynie gracze PENTA Sports staną Pingwinom na drodze do awansu. Do półfinałowego pojedynku Team Kinguin vs PENTA Sports (Bo3) dojdzie w czwartek 11 stycznia o 17:00 piątek 12 stycznia o 20:00 i będzie on transmitowany na następujących kanałach:

Oprócz dwóch składów kwalifikujących się z Europy, na turnieju w katowickim Spodku zobaczymy osiem zaproszonych przez organizatora drużyn, a także jedną drużynę z regionu CIS, po jednym składzie z obu Ameryk oraz po jednej drużynie z Chin i Południowo-Wschodniej Azji. Wciąż małym znakiem zapytania pozostaje ostatnie miejsce kwalifikacyjne, które nie zostało jeszcze przydzielone żadnemu regionowi. Być może posłuży ono w rywalizacji o dziką kartę, jednak o tym przekonamy się już niedługo.