Szczegóły dotyczące otwartych kwalifikacji do The International 7

Posted by: bandit 2 years, 5 months ago


Tydzień przed rozpoczęciem otwartych kwalifikacji do The International 2017, jeden z organizatorów opublikował szczegóły tego etapu. Podobnie jak w poprzednim roku, szansę na wygranie milionów dolarów na największym wydarzeniu Doty 2 ma każdy.

Organizatorem otwartych kwalifikacji jest jak zawsze FACEIt, czyli platforma służąca do rozgrywania różnych turniejów w wielu grach, jak na przykład CS:GO czy Dota 2. Podobnie jak w poprzednich kwalifikacjach do majorów czy TI, są one podzielone na dywizje w zależności od regionu. Tym razem są to: Europa, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, CIS oraz Południowo-Wschodnia Azja. Chińskie kwalifikacje będą natomiast organizowane przez Perfect World— dystrybutora Doty w krajach dalekiego wschodu.

W każdym regionie odbędą się dwie rundy kwalifikacji, z czego w każdej może wziąć udział maksymalnie 1024 drużyn (jeden zespół może wziąć udział w obydwóch rundach). Wszystkie mecze aż do ćwierćfinałów odbędą się w formacie Bo1, natomiast półfinały i finał w formacie Bo3. Gracze mogą zapisać się jako pięcioosobowy zespół lub solo, gdzie zostaną połączeni z 4 innymi graczami o podobnych umiejętnościach.

[parsehtml]<div class="adsense_text"> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!– Reklama post otwarty - strona #1 –> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-4710913850653268" data-ad-slot="2183206034"></ins> <script>(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script></div>[/parsehtml]
Pierwsza runda europejskich kwalifikacji odbędzie się 22 czerwca o godzinie 17:00, lecz udział potwierdzić trzeba już po 15:00. Następnego dnia rozegrane zostaną mecze zaczynając od 1/8 finału, które rozpoczną się o 16:00. Druga runda rozpocznie się 24 czerwca, lecz ramy czasowe będą takie same.

Dodatkowy slot w regionalnych kwalifikacjach zdobędą również zwycięzcy Champions Cup tieru 8, czyli specjalnego Battle Cupa dla graczy z wysokim MMRem, którzy zdobyli określoną liczbę punktów. Gracze, którzy kwalifikują się do tych rozgrywek, otrzymają email od organizatorów dotyczący szczegółów. Osoby, które potwierdzą swój udział muszą uformować zespoły, w jakich będą grać w kwalifikacjach.

Jeśli chcielibyście spróbować zawalczyć o miliony dolarów i mistrzostwo na The International, możecie zapisać się tutaj. Znajdziecie tam regulamin, oraz wiele innych informacji. Powodzenia!