SVG i Ana wracają do profesjonalnego grania tworząc Team World

Posted by: Adik 2 years, 4 months ago

W rezultacie ostatnich zmian w składach drużyn, wielu graczy pozostało bez zespołu. Tak oto powstała drużyna Team World - piątka prosów, którzy zostali niedawno wyrzuceni z innego składu lub byli nieaktywni.

Mimo iż minęła już prawie połowa pierwszego sezonu Dota Pro Circuit, nowopowstałe drużyny ciagle mają szansę się zakwalifikować. Zauważyła to piątka znanych wszystkim weteranów sceny Doty 2, którzy połączyli siły i stworzyli nową drużynę z wielkim potencjałem - Team World.

Oficjalny skład drużyny oraz jej nazwę opublikował na swoim Twitterze Martin "Saksa" Sazdov. Oto on:

  1. Anathan "ana" Pham
  2. Greg "Keyser" Kallianiotis
  3. Sang-Don "Forev" Lee
  4. Avery "SVG" Silverman (kapitan zespołu)
  5. Martin "Saksa" Sazdov

Patrząc na powyższe osobistości można łatwo domyśleć się, skąd wzięła się nazwa drużyny. Otóż jej członkowie zebrali się z różnych zakątków świata (odpowiednio: Australia, Grecja, Korea, USA, Macedonia). Widząc to można zastananawiąc się, w jakim regionie będzie grała drużyna. Dylemat ten na swoim Twitterze rozwiązuje Saksa- on i jego koledzy z zespołu zagrają w regionie europejskim.

Zespół już teraz ma na swym koncie 30 punktów kwalifikacyjnych, które zdobył Forev plasując się na 3-4 miejscu na minorze PGL Bucharest ze swoją starą drużyną - Team Immortals.

SVG i resztę ekipy powinniśmy zobaczyć już wrótce w kwalifikacjach do następnych minorów i majorów.