Redeye i OJ Borg poprowadzą kolejny turniej z serii ESL One!

Posted by: bandit 2 years, 7 months ago

ESL będący organizatorem turnieju w Hamburgu ujawnił jedenastoosobowy skład odpowiedzialny za komentarz, analizę gier i prowadzenie panelu w zbliżającym się pierwszym Majorze tego sezonu. Podczas ESL One Hamburg 2017 gracze Doty zobaczą w akcji Olivera Jamesa Borga - gospodarza występującego na scenie odpowiedzialnego między innymi za przeprowadzanie wywiadów z graczami, kontakt z publicznością oraz wstępną analizę rozgrywanych spotkań. Jego rolę można porównać do tej, którą pełnili kiedyś Chobra czy Eri Neeman, z tą jednak różnicą, że pochodzący z Wielkiej Brytanii OJ Borg ma już wieloletnie doświadczenie nie tylko ze sceny Counter-Strike’a, ale także z wykonywanej pracy prezentera między innymi dla BBC.

Wielki powrót zaliczy także Paul “Redeye” Chaloner, który do tej pory był obecny przy okazji prawie każdego największego turnieju Dota 2. Z pewnością dobrze będzie go zobaczyć i usłyszeć po kilku miesiącach nieobecności na scenie, ponieważ jego naturalny sposób prowadzenia tego typu zawodów podnosi rangę każdego wydarzenia do absolutnie najwyższego poziomu. Oby tak samo było w przypadku ESL One w Hamburgu.

Organizatorzy zdecydowali się także na usługi dwóch najbardziej rozpoznawalnych statystyków sceny Dota 2 - Nahaza oraz Noxville’a. Ten pierwszy zasiądzie przy stole wraz z innymi analitykami, by w przerwach między grami dołożyć do dyskusji swoje cenne przemyślenia. Benjamin “Noxville” Steenhuisen będzie między innymi obserwował gry, w tle wyświetlając co ciekawsze statystyki widzom oglądającym zmagania najlepszych graczy bezpośrednio w kliencie Doty oraz na Twitchu.


Nie zabraknie oczywiście klasycznego duo komentatorskiego w postaci Capitalista i Blitza czy Tobiego wraz z Synderenem, a swoich głosów podczas gier użyczą jeszcze Merilini oraz ODPixel. Pełna lista zaproszonych na ESL One znajduje się powyżej. Przypomnę jeszcze, że Major w Hamburgu, którego pula nagród wynosi okrągły $1.000.000, startuje 26 października, a wśród grających są między innymi Team Liquid, Evil Geniuses, Newbee czy Virtus.pro. Będzie więc co oglądać i komu kibicować!