Polskie kwalifikacje ASUS ROG Masters

Posted by: bandit 2 years, 6 months ago


Jeden z większych turniejów tego roku zbliża się wielkimi krokami. Już w listopadzie drużyny zawalczą o łączną pulę nagród 250 000 dolarów w ASUS ROG Masters. Organizatorzy turnieju docenili Polskę, organizując specjalne polskie kwalifikacje.

Polskie kwalifikacje składają się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są trzy kwalifikacje wstępne, do których zapisać może się każda drużyna, a nagrodą jest awans do kwalifikacji głównych. W kwalifikacjach głównych, czyli w drugim etapie, zakwalifikowane drużyny zawalczą wraz z zaproszonym Team Singularity o awans do kwalifikacji regionalnych. Dalej przechodzi tylko jeden zespół, natomiast drugie miejsce otrzymuje w nagrodę 5 zestawów myszek Asus Rog Sica i podkładki Asus Rog Strix.

[parsehtml]<div class="adsense_text"> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!– Reklama post otwarty - strona #1 –> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-4710913850653268" data-ad-slot="2183206034"></ins> <script>(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script></div>[/parsehtml]Pierwsze wstępne kwalifikacje zakończyły się 11 lipca zwycięstwem drużyny BrokenHeartBoys. Następne rozpoczną się 18 i 20 lipca. Zapisać można się do nich do godziny 16:00 dnia rozpoczęcia poszczególnych turniejów. Półfinały i finały rozgrywane będą w formacie Bo3, natomiast reszta w formacie Bo1. Dwa ostatnie etapy będą również komentowane na żywo na tym kanale przez Tomasza "bandiTa" Borysa oraz Johnnego "Nexosa" Oraczewskiego
Finały polskich kwalifikacji odbędą się 25 lipca. Formatem będzie drabinka podwójnej eliminacji, gdzie wszystkie mecze oprócz finału i finału górnej drabinki będą do jednego zwycięstwa. Pozostałe mecze rozegrane zostaną do dwóch zwycięstw. Wygrany awansuje do regionalnych kwalifikacji.

W regionalnych kwalifikacjach EMEA (region w którym znajduje się Polska) 12 zespołów zawalczy o 1 slot w głównym wydarzeniu. Dopiero tam drużyny będą miały szansę na wygranej sporej ilości pieniędzy.

Dodatkowo, zgodnie z zapowiedzią zmian w systemie Majorów i Minorów, cały turniej może zostać zaliczony przez Valve, jako Minor. Oznaczałoby to dodanie do puli nagród kolejnych 150 000$ oraz walkę najlepszych drużyn o punkty do następnego The International.

Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie tutaj, natomiast przeczytać regulamin i zapisać się do polskich kwalifikacji możecie tutaj. Zapraszamy do udziału i powodzenia!