Pierwsze mecze Team Alternate w regionalnych kwalifikacjach

Posted by: bandit 2 years, 10 months ago


Już w ten piątek (10.03) o godzinie 10:00 przyjdzie nam zostać świadkami historycznego wydarzenia, jakim jest pierwszy mecz polskiego zespołu w wydarzeniu Valve!

Jutro o godzinie 10:00 rozpoczynają się europejskie kwalifikacje do Majora w Kijowie, do których (jak mogliście przeczytać tutaj) zaproszony został polski zespół Team Alternate. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie Ninjas in Pyjamas, a mecz ten będzie pierwszym w kolejce, co oznacza, że powinien rozpocząć się punktualnie o 10:00. Następnie o 13:30, wystartuje bój Alternate vs Elements Pro Gaming. O 17:30 Polacy stoczą walkę ze szwedzkim zespołem IKEA. Rozgrywki ATN skończą się po meczu z drugim zwycięzcą otwartych kwalifikacji (zespół ten poznamy wkrótce), o 21:00.

[parsehtml]<div class="adsense_text"> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!– Reklama post otwarty - strona #1 –> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-4710913850653268" data-ad-slot="2183206034"></ins> <script>(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script></div>[/parsehtml]Wszystkie mecze regionalnych kwalifikacji odbędą się w formacie Bo1. Rozgrywki rozłożone są na dwa dni— w rezultacie każdy musi zagrać z każdym. Wyłoniona w ten sposób najlepsza czwórka przedostaje się do playoffów. Drabinka ta jest podwójnej eliminacji (jest podzielona na drabinkę wygranych i przegranych). Wszystkie mecze są Bo3, a zwycięzca otrzymuje w nagrodę slot w głównym wydarzeniu majora w Kijowie.

Oto pozostałe mecze europejskich kwalifikacji w dniu pierwszym. Mecze tego regionu, oraz godziny rozpoczęcia w naszej strefie czasowej są przedstawione na blado-czerwonym tle.


[RIGHT][SIZE=2](Źródło: Cyborgmatt)[/SIZE][/RIGHT]