PDCup Europe: Pora na Wielki Finał z udziałem Team Singularity! [STREAM]

Posted by: bandit 2 years, 6 months ago

W dwudziestej edycji turnieju ProDotA Cup Europe do finału zakwalifikowały się dwie drużyny: PENTA Sports oraz Team Singularity. Obie ekipy cieszyły się już z wygranych w poprzednich imprezach organizowanych przez ProDotA.eu i aktualnie to właśnie zawodnicy PENTA Sports będą bronić tytułu mistrza (kiedy to w czerwcu pokonali w ostatecznej partii ekipę Danish Bears wynikiem 3:2).

Przeszłość Polaków z ProDotą rozpoczęła się od czwartej edycji turnieju zorganizowanej w marcu ubiegłego roku, kiedy to dawne Team Alternate stanęło na najwyższym stopniu podium po raz pierwszy w historii. Później triumfowali jeszcze w edycjach oznaczonych numerami 7 oraz 18. Chłopaki z SNG przystępowali do niemal każdej iteracji zawodów organizowanych w miesięcznych odstępach, co potwierdza, że mają o wiele większe doświadczenie od uformowanego w pierwszej połowie 2017 roku składu PENTA Sports.
[parsehtml]<div class="adsense_text"><script asyncsrc="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script><!– Reklama post otwarty - strona #1 –><ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-4710913850653268" data-ad-slot="2183206034"></ins><script>(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script></div>[/parsehtml]Niestety, Polacy przegrali już z tą europejską mieszanką graczy w finale górnej drabinki 2:1, przez co zmuszeni byli wygrać jeszcze jedno spotkanie w drabince przegranych by awansować do finału. Team Singularity w niewiele ponad godzinę rozprawiło się z Double Dimension zwyciężając gładko 2:0. Relacja w języku polskim z tego spotkania dostępna jest oczywiście na kanale twitch.tv/bandit_live i znajduje się pod tym linkiem (start 00:23:45).

Na ten sam kanał zapraszamy Was już dziś, by punktualnie o godzinie 16:00 rozpocząć transmisję z finału ProDotA Cup #20, w którym udział biorą Team Singularity oraz PENTA Sports. Rywale Polaków przystępują do spotkania z przewagą jednej gry przyznaną za awans z górnej drabinki. Wygrany tego meczu otrzyma $2000, a całość rozgrywana jest do trzech zwycięstw (Bo5).