Nowe kompendium DAC 2017!

Posted by: bandit 2 years, 10 months ago


Druga już edycja Dota Asia Championships, odbędzie się na początku kwietnia, lecz już teraz możecie mieć wgląd do kompendium tego turnieju!

Niestety, w tym roku kompendium nie znajdziecie bezpośrednio w grze, lecz na oficjalnej stronie Doty 2 prowadzonej przez Perfect World (dystrybutorów Doty 2 w Chinach). Ma także ono nieco inną formę, gdyż aby zyskać do niego dostęp, nie trzeba wydawać ani złotówki, wystarczy, że zalogujecie się za pomocą swego konta Steam.

Nie znajdziemy tu także tradycyjnych nagród za poziomy. Jedynymi przedmiotami, jakie możemy dostać są te z ekskluzywnej skrzynki, która w sprzedaży będzie od 22.03. Jest to jedyny sposób na podniesienie puli nagród, której początkowa wysokość zostanie ogłoszona tego samego dnia.
[parsehtml]<div class="adsense_text"> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!– Reklama post otwarty - strona #1 –> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-4710913850653268" data-ad-slot="2183206034"></ins> <script>(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script></div>[/parsehtml]Do czego więc służy ta strona? Możemy na niej np. głosować na to, kto z graczy ma pojawić się w mini-turnieju 1v1, gdzie gracze zmierzą się Shadow Fiendami, czy w All-Stars Match, kiedy naprzeciw siebie staną dwie drużyny, złożone z dziesięciu najczęściej wybieranych graczy, podzielonych na dwie kategorie: Chiny oraz reszta świata. W tym meczu rozgrywany będzie tryb Reverse Captains Mode, gdzie zespoły banują, oraz wybierają postacie swoim przeciwnikom.

Kolejną możliwością, jest wspieranie swoich ulubionych zawodników tzw. "Mocą bitewną". Zdobywamy ją, głosując na graczy we wcześniej wymienionych konkurencjach, przewidując różne wyniki (dostępne w późniejszym terminie), czy kupując skrzynki (dostępne tylko dla posiadaczy konta Perfect World). Trójka osób, która na koniec turnieju odda najwięcej punktów na daną drużynę, otrzyma od niej pamiątkę.

Możecie także wspierać Waszą ulubioną ekipę komentarzami, co posunie do przodu jej licznik wsparcia. Ranking najbardziej lubianych drużyn można oglądać na żywo, obok okienka z komentarzami.

Link do kompendium znajdziecie TUTAJ.