Lost The Gem Boys rozgrzewką przed OG

Posted by: bandit 2 years, 2 months ago

Po bolesnej porażce z Mouz i Team Secret przyszła pora na rywala z niższej półki. Już dziś o 17:00 Team Kinguin zmierzy się z Lost The Gem Boys w ramach europejskiej rundy kwalifikacyjnej do ESL One Hamburg 2017. Kilka godzin później Pingwiny podejmą OG, które niedawno zakończyło swoją przygodę z PGL Open Bucharest 2017.

Z tym samym turniejem pożegnali się także Polacy, przegrywając decydujące starcie na mousesports w fazie grupowej. Porażka ta była bardzo dotkliwa ze względu na to, że dzień wcześniej ekipa Team Kinguin gładko poradziła sobie z greckim Mouz i miała wyśmienitą okazję na rewanż z Team Secret w walce o awans do głównej fazy zawodów w Bukareszcie. Wszystko to jednak za nimi i pora skupić się na dzisiejszych rywalach.

O Lost The Gem Boys wiadomo niewiele. Do kwalifikacji ESLa dostali się z otwartych zapisów, gdzie rozstawieni zostali z innymi „sklejkami” złożonymi specjalnie pod turniej. Drużyna LTGB swoje pierwsze mecze rozegrała w czerwcu tego roku, a ostatnie zwycięstwa odnosiła na początku sierpnia przeciwko e-zone oraz NoVa eSports. Już o 17:00 dowiemy się, w jaki sposób będą próbowali przeciwstawić się Team Kinguin w walce o ćwierćfinał kwalifikacji do ESL One Hamburg 2017. Relacja oczywiście na kanale twitch.tv/bandit_live.

Na 20:30 zaplanowano pojedynek OG vs. Team Kinguin. Jego zwycięzca spotka się w finale górnej drabinki z wygranym z pary Team Secret vs. Mousesports. Przegrany spadnie do dolnej drabinki, gdzie czekać będzie HellRaisers. W spotkaniu przeciwko mistrzom czterech Majorów potrzebne będą nie tylko doskonałe umiejętności, ale także świetna dyspozycja dnia i przygotowanie taktyczne. OG wybiera bowiem z bardzo ograniczonej puli bohaterów, jednak każdy z nich jest na swój sposób charakterystyczny dla danego członka drużyny. Ostatnio często grali Alchemistem, Earth Spiritem oraz Pugną i przynajmniej dwójka z tych herosów dobrze sprawdziłaby się w szeregach Kinguin. Mowa oczywiście o Earth Spiricie, którym fantastycznie gra kapitan Polaków el LisasH i Pugnie będącym ostatnio znakiem rozpoznawczym Nishy. O tym jak potoczy się draft oraz cały mecz przekonamy się już dziś o 20:30. Transmisja OG vs. Team Kinguin w języku polskim dostępna jest poniżej, a także na kanale twitch.tv/bandit_live. Nie może Was zabraknąć!