Let's Do It od teraz zagra w barwach Team Kinguin!

Posted by: bandit 1 year, 9 months ago

Po długim oczekiwaniu nadszedł czas na oficjalne potwierdzenie tej informacji. Zawodnicy Let's Do It zostali wykupieni z Team Singularity przez polską organizację Team Kinguin!

Dnia 20 sierpnia bieżącego roku organizacja Team Singularity ogłosiła, że ich drużyna Dota 2 została wykupiona z kontraktów przez inną organizację. Od tego czasu wiele osób snuło teorię co do firmy, która postanowiła wziąć pod swoje skrzydła polskich zawodników. Gdzieniegdzie pojawiały się także przecieki, mniej lub bardziej prawdopodobne. Jednakże warto było czekać na tę chwilę. Nową organizacją polskiego składu jest nie kto inny jak Team Kinguin!

W nowym sezonie przed aktualnym Team Kinguin stoi wiele turniejów, z czego spora część to minory i majory, zapewniające punkty do The International 2018. Na ten moment na pewno zobaczymy Polaków w:
  • Regionalnych kwalifikacjach PGL Open Bucharest (pula 300 000 dolarów, minor)
  • Regionalnych kwalifikacjach StarLadder i-League (pula 300 000 dolarów, minor)
  • Kwalifikacjach regionu EMEA ROG Masters (pula 250 000 dolarów)
  • Zamkniętych kwalifikacjach do ESL One Hamburg 2017 (pula 1 000 000 dolarów, major)
  • Zamkniętych kwalifikacjach do WCA 2017 (pula ok. 55 000 dolarów)
Team Kinguin z pewnością dostanie jeszcze więcej zaproszeń, lecz te nie zostały jeszcze ogłoszone. Wygląda na to, że przed nami cały rok pełen jakościowych rozgrywek Doty.Dla przypomnienia, aktualny skład Team Kinguin:

[INDENT] Paweł "Patos" Naruszewicz
Natan "Exotic_Deer" Michalewicz
Michał "Nisha" Jankowski
Jakub "kacor" Kocjan
Rafał "eL lisasH" Wójcik (kapitan)

Michał "mr0" Jackowski (menadżer)[/INDENT]

Okazja do obejrzenia pierwszego meczu Kinguin już we wtorek (19.09) o godzinie 20:30. Polacy zmierzą się w ramach europejskich kwalifikacji do ESL One Hamburg z drużyną HellRaisers. Relacja na kanale Twitch.