Konkurs: Wymyśl nietypową funkcjonalność i wygraj telefon Zenfone MAX!

Posted by: bandit 2 years, 4 months ago

Wraz z rozpoczęciem turnieju ROG Masters Dota 2 w Polsce, mamy dla Was konkurs, którego zasady są niezwykle proste, a nagroda to całkiem nowy smartfon ZenFone Max! Co zrobić żeby go wygrać?
[parsehtml]<div class="adsense_text"> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!– Reklama post otwarty - strona #1 –> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-4710913850653268" data-ad-slot="2183206034"></ins> <script>(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script></div>[/parsehtml]Wystarczy, że wejdziecie pod ten link http://bit.ly/rogzenfone przekierowujący do postu na facebookowym profilu Bandita i odpowiecie pod zdjęciem na pytanie "Jeżeli ZenFone Max byłby przedmiotem w Docie, co by robił?". Do wzięcia udziału wymagane będzie także polubienie profilu ASUS Republic of Gamers i to w zasadzie wszystko. Jeden kciuk w górę, jedna ciekawa odpowiedź i dajecie sobie szansę na zgarnięcie Zenfone MAX od Asusa.

Konkurs potrwa do 25 lipca br., kiedy to odbędzie się finał polskich kwalifikacji do turnieju. Zaraz po tym meczu ogłoszony zostanie zwycięzca.