Kinguin w półfinałach kwalifikacji do WCA 2017

Posted by: bandit 2 years ago


Już jutro rozpocznie się faza playoffów w europejskich kwalifikacjach do World Cyber Arena 2017, w której udział weźmie Team Kinguin. Stawką jest wyjazd do Chin oraz ponad 100 000 złotych.

Parę dni temu Team Kinguin rozegrało trzy spotkania w swojej grupie: z Mouz, Effect i MidOrFeed. Wszystkie te rozgrywki zespół z Polski wygrał, gwarantując sobie pierwsze miejsce w tabeli. Tym sposobem dostali się do fazy playoffów, gdzie ponownie zmierzą się z Hellraisers, które zdobyło drugie miejsce w grupie. Jeśli wygrają to spotkanie, zapewnią sobie awans do kolejnego etapu, lecz nie będzie to koniec zmagań. Zawalczą ze zwycięzcą meczu Team Empire vs Effect, gdzie wygrany zgarnie ponad 100 000 złotych, a przegrany o połowę mniej. W przypadku przegranej Polaków w pierwszym spotkaniu, stracą oni możliwość dalszego awansu, lecz zawalczą z przegranym wcześniej wspomnianego meczu o ponad 25 000 złotych.

Pierwszy mecz Team Kinguin (vs Hellraisers) rozpocznie się jutro o godzinie 17:30 naszego czasu. Finał odbędzie się dnia następnego o godzinie 18, a mecz o trzecie miejsce zaraz po nim.

Do głównego wydarzenia z innych regionów zakwalifikowało się już Mineski i Execration. Pula nagród i termin nie są jeszcze znane, ale powinniśmy dowiedzieć się o szczegółach już wkrótce.

Transmisję na żywo z komentarzem z meczów Team Kinguin obejrzycie na kanale twitch.tv/bandit_live, na który serdecznie zapraszamy!