Już w poniedziałek Team Kinguin zmierzy się z HellRaisers

Posted by: bandit 1 year, 9 months ago

Pojedynek będący debiutem Polaków w barwach Kinguin z pewnością zainteresuje widzów nie tylko z naszego kraju, ale także z całego świata. Bowiem w europejskich kwalifikacjach do PGL Open Bucharest zaprezentują się jeszcze takie ekipy, jak doskonale znane: Team Secret, OG, mousesports, czy właśnie HellRaisers.

Pierwsi rywale Polaków dokonali jednej zmiany w składzie podczas tegorocznego okresu transferowego. Od września w HR na pozycji pierwszej zameldował się Neta "33" Shapira, który grał do tej pory na offlanie. Nowym członkiem drużyny został Alaan "SexyBamboe" Faraj, grający wcześniej chociażby w: Kaipi, Team Zephyr, czy przez moment nawet w Evil Geniuses.

Cały skład HellRaisers prezentuje się następująco:

[INDENT] Neta „33” Shapira (1),
Greg „Keyser” Kallianiotis (2),
Alaan „SexyBamboe” Faraj (3),
Milan „MiLAN” Kozomara (4),
Alexei „j4” Lipai (5),[/INDENT]

Drużyna Kingiun rozegrała we wrześniu jedenaście oficjalnych spotkań (o 9 więcej od swoich rywali), wygrywając dziewięć z nich i przegrywając jedynie dwukrotnie. Polacy mierzyli się już w tym roku z HellRaisers i w obu czerwcowych meczach musieli uznać wyższość rywala. Ekipa HR zanotowała tragiczny występ w tegorocznej fazie grupowej Internationala oraz przegrała ostatnie dwa pojedynki rozgrywane na początku ubiegłego tygodnia. Mecz Team Kinguin vs. HellRaisers w ramach PGL Open Bucharest wystartuje w poniedziałek (18.09.2017) o 20:30 (godzina może ulec zmianie) i jego transmisję w języku polskim będziemy mogli obejrzeć na kanale twitch.tv/bandit_live.

Jeśli zaś chodzi o niedaleką przyszłość polskiej drużyny, to Pingwiny zmierzą się w najbliższy wtorek z ekipą mousesports (16:00), a niedługo później także w ramach PGL Open Bucharest z Team Secret. Kolejny pojedynek z HellRaisers zaplanowany jest we wtorek po starciu z mouz, jednak tym razem będą to europejskie kwalifikacje do StarLaddera. Start tego meczu zaplanowano na godzinę 20:30. Na horyzoncie znajduje się także ESL One Hamburg 2017, jednak pierwszy mecz z udziałem Kinguin zaplanowano dopiero na czwartek. O wszystkich terminach będziecie mogli przeczytać w kolejnych informacjach na portalu. Zapraszamy!