Gdzie zobaczymy Team Kinguin w najbliższym czasie

Posted by: Adik 2 years, 5 months ago

Mimo że Team Kinguin dopiero wróciło do Polski po niewątpliwym sukcesie w Los Angeles, już wkrótce zagrają w kolejnych kwalifikacjach do różnych turniejów. Minory i majory stoją przed Polakami otworem!

Jeszcze przed świętami grudniowe wieczory spędzić będzie można wraz z Team Kinguin. Pierwszy mecz drużyna zagra już w środę 20.12 o godzinie 20:00. Będą to kwalifikacje do styczniowego ESL One Genting 2018. Jest to turniej rangi minor z pulą nagród wynoszącą aż 400 000$, a co za tym idzie do rozdania będzie 400 punktów kwalifikacyjnych. Ze wszystkich zapowiedzianych dotychczas turniejów tej rangi ten ma największe nagrody pieniężne, co z pewnością zmotywuje drużyny biorące udział w kwalifikacjach. W samych europejskich kwalifikacjach udział bierze aż 12 drużyn, z czego 4 zaproszone zostały automatycznie przeniesione do drugiej rundy drabinki pojedynczej eliminacji. Wśród tych zespołów znajduje się m.in. Team Kinguin.

 

Już dnia następnego o godzinie 17, Kinguin zagra w kolejnych kwalifikacjach do minora, tym razem będzie to StarLadder i-League Invitational Season 4. Tutaj konkurencja jest nieco mniejsza, gdyż drużyn biorących w kwalifikacjach jest tylko 8 i nie zobaczymy tu czołowych teamów, takich jak OG czy Team Secret, więc powinny to być łatwe kwalifikacje dla polskiej drużyny. Format tego turnieju jest bardzo podobny do tego z ESL One Genting - drabinka pojedynczej eliminacji Bo3.

 

W połowie stycznia Polacy wyjadą do Filipin, gdzie zagrają z Team Empire oraz dwoma lokalnymi drużynami o Dzikie Karty na Major Galaxy Battles II, lecz szczegóły poznamy bliżej rozpoczecia turnieju.