Finały Polish Dota 2 League już za tydzień! Kto znalazł się w najlepszej czwórce?

Posted by: bandit 2 years, 7 months ago

Do Warszawskiego studia telewizji E-SPORT TV przy Inżynierskiej 4 pojadą cztery najlepsze drużyny wyłonione wcześniej w fazach: kwalifikacyjnej, grupowej i eliminacyjnej. W akcji będziemy mogli oglądać: FokChamp, 15 minut, Panika Gejming oraz Vapnation V3.

Pierwszy mecz LAN-owego etapu zaplanowano na sobotę 21 października o 10:00. Zmierzą się ze sobą drużyny FokChamp oraz 15 minut. Przegrany tego pojedynku będzie miał jeszcze jedną szansę w niższej drabince, jednak ten mecz odbędzie się dopiero w niedzielę. Wygrany zmierzy się ze zwycięzcą pary Vapenation V3 i Panika Gejming, a stawką tego pojedynku będzie awans do Wielkiego Finału. Pełny harmonogram przedstawiony jest w obrazku tytułowym newsa.

Warto wiedzieć, że nie wszystkie mecze będą rozgrywane w trybie do dwóch zwycięstw. O rezultatach w niedzielnych pojedynkach drabinki przegranych będzie decydować tylko jedna gra (Bo1), natomiast sobotnie spotkania oraz wielki finał będą rozgrywane właśnie w formacie Bo3. Wszystkie mecze dostępne będą do obejrzenia pod adresem twitch.tv/polishdota2league lub esptv.pl i to bezpośrednio na tych kanałach będą podawane aktualne wyniki oraz dodatkowe informacje.

Więcej szczegółowych danych, jak możliwość obejrzenia LAN-a bezpośrednio ze studia w Warszawie czy informacje o partnerach piątego sezonu Polish Dota 2 League znajduje się na stronie pd2l.eu. Tam właśnie pojawił się niedawno post zawierający odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zachęcam do przeczytania i wspierania organizatorów!