ESL One Genting: Poznaliśmy osiem zaproszonych drużyn

Posted by: bandit 2 years, 5 months ago

Pod koniec stycznia w malezyjskim Genting pojawi się szesnaście najlepszych drużyn z całego świata, by rywalizować o kolejne punkty przybliżające do awansu na The International 2018. Na minorze organizowanym przez ESL i sponsorowanym przez firmy: Intel oraz Resort World Genting na pewno zobaczymy osiem zaproszonych drużyn. Są nimi:
Kwalifikacje do turnieju w Genting odbędą się także dla sześciu różnych regionów, spośród których Chiny oraz SEA otrzymały po jednym dodatkowym miejscu w zawodach. W Europie sporą szansę do wykorzystania będą mieć gracze Team Kinguin, gdyż zarówno Team Secret, jak i Team Liquid znajdują się w zaproszonym gronie, a więc grupa potencjalnych rywali jest o wiele słabsza i mniejsza niż dotychczas. Więcej informacji odnośnie kwalifikacji poznamy już na dniach i wtedy będzie wiadomo, które drużyny zagrają swoje mecze jeszcze w tym roku, a które rozpoczną rywalizację dopiero w styczniu.

Faza właściwa ESL One Genting 2018 rozpocznie się 23 stycznia i potrwa przez pięć kolejnych dni. Najlepsza drużyna turnieju dopisze do swojego konta 200 punktów kwalifikacyjnych, a także sporą część puli nagród wynoszącej w tej chwili $400,000.