Dota Summit 8: Team Kinguin wraz z Evil Geniuses trafia do grupy B!

Posted by: kuba 1 year, 12 months ago

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej lubianych turniejów tego sezonu. Ósma edycja Dota Summit organizowana przez Beyond the Summit i sponsorowana przez AOC, Monster Energy, Sennheiser oraz VIVE rozpocznie się już w najbliższą środę. Wtedy też swój pierwszy mecz rozegrają zawodnicy Team Kinguin, rozstawieni w grupie B razem z Evil Geniuses i compLexity gaming. Pozostałe drużyny rozmieszczono w następujący sposób:
Grupa A:

Grupa B:

Grupa C:

W trakcie czterodniowej rywalizacji mającej swój początek trzynastego grudnia, najlepsze drużyny z każdej grupy zagwarantują sobie awans do fazy składającej się z dwóch półfinałów oraz wielkiego finału będącego jedynym pojedynkiem do trzech zwycięstw. By ten etap mógł wystartować potrzebny będzie jeszcze jeden skład, który zajmie inne miejsce niż pierwsze w trzech wymienionych wyżej grupach. Z tego powodu organizatorzy zaplanowali dodatkowe mecze o dziką kartę, a w nich uczestniczyć będą wicemistrzowie każdej z grup oraz drużyna z największą liczbą zwycięstw spośród tych zajmujących trzecie miejsca. Najlepszy z nich wszystkich trafi do wyłonionej wcześniej mistrzowskiej trójki i będzie konkurować o nagrodę główną Dota Summit 8.

Za pierwsze miejsce gwarantowane jest $120,000 oraz 150 pro-punktów. O terminach pojedynków będziemy informować Was już niedługo, a relacja z samego minora odbędzie się oczywiście na twitch.tv/bandit_live. Wpadnijcie pokibicować.