Demon przechodzi z Tuho do Digital Chaos

Posted by: bandit 2 years ago

Na kilka godzin przed zamknięciem sezonu transferowego, drużyna Digital Chaos zdecydowała się dokonać jednej zmiany w składzie. Z ekipą pożegnał się David “Moonmeander” Tan, a zastąpił go wspomniany już w tytule Jimmy Ho.

Wszystko to było możliwe dzięki rozpadowi Team Tuho - drużyny jednoczącej zawodników wielu narodowości pod Europejską flagą. Skład ten uformowany został pod koniec czerwca tego roku i nie zdołał odnieść znaczących sukcesów w pierwszych turniejach aktualnego sezonu. Demon, Insania, qojqva, miCKe oraz garter zdecydowali, że nie są w stanie grać na satysfakcjonującym ich poziomie i nie będą występować dalej razem.

Szybko skorzystał z tego skład Digital Chaos, z którego odszedł Moonmeander dziękując za możliwość bycia kapitanem drużyny. Można jedynie domniemywać, co było powodem rozstania, gdyż Davin Tan nie wydał oficjalnego oświadczenia i jest od tego momentu wolnym zawodnikiem. Wciąż może brać udział w minorach i majorach Valve, jednak zmagania będzie musiał rozpoczynać w kwalifikacjach otwartych lub zamkniętych, a jeśli znajdzie się w najlepszej czwórce turnieju, to zdobędzie o kilkanaście punktów mniej od swoich kolegów. Do DC w jego miejsce dołączył Jimmy “DeMoN” Ho i najprawdopodobniej obejmie on funkcję lidera drużyny.


Aktualny skład Digital Chaos:

Mason “mason” Venne
Abed “Abed” Yusop
Arif “MSS” Anwar
Kanishka “BuLba” Sosale
Jimmy “DeMoN” Ho