Challenger by Dota2tv.pl: Znamy zwycięzcę!

Posted by: bandit 2 years, 10 months ago


Zwycięzcą pierwszej edycji turnieju 1 vs. 1 by Dota2tv.pl, sponsorowanego przez HyperX oraz PCStore zostaje… Foka!

Turniej odbył się w weekend 11-12.03. bieżącego roku i przyciągnął niemałą uwagę zarówno tych grających, jak i oglądających oraz komentujących. Na listę uczestników zapisało się aż 118 osób! Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni takim zainteresowaniem i z pewnością zorganizowana zostanie druga edycja.

Przed finałowym starciem, rozegrany został mecz o 3. miejsce, pomiędzy SMMN oraz SarcasticSapcio. Pojedynek był bardzo wyrównany, lecz w dogrywce lepszym Shadow Fiendem okazał się SarcasticSapcio, zdobywając miejsce na podium.
[parsehtml]<div class="adsense_text"> <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!– Reklama post otwarty - strona #1 –> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-4710913850653268" data-ad-slot="2183206034"></ins> <script>(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script></div>[/parsehtml]Na koniec turnieju zmierzyli się ze sobą Supreme i Foka. Pierwsza runda została rozegrana Puckiem (aka Baśniowym Smokiem) i była bardzo wyrównana, choć bliżej wygranej przez cały czas była Foka. Zawodniczka nie zmarnowała stale powiększanej przewagi, wygrywając tę rundę. Następnie finaliści zmierzyli się Ivokerami. Tym razem Supreme wykorzystał swoje doświadczenie i zniszczył wieżę przeciwnika.

Podobnie jak w przypadku poprzednich rozgrywek, remis należało rozegrać Shadow Fiendami. Ta runda trwała najkrócej ze wszystkich, lecz była niemniej interesująca niż poprzednie. Gra toczyła by się prawdopodobnie trochę dłużej, lecz pod sam koniec Foka postanowiła zaryzykować, podchodząc na teren Suprema, tym samym zdobywając drugie zabójstwo. Tak oto Foka zdobyła mistrzostwo w naszym turnieju 1v1.

Nagrody dla pierwszych trzech miejsc, sponsorowane przez HyperX, oraz PCStore, prezentują się następująco:
  • I miejsce: HyperXCloudStinger + DreamMachines DM2 Comfy
  • II miejsce: HyperX Fury Mousepad XL + DreamMachines DM2 Comfy
  • III miejsce: HyperX Fury Mousepad L
Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju. Do zobaczenia w kolejnej edycji, która prawdopodobnie odbędzie się w drugiej połowie kwietnia!