Bilety na ESL One Katowice 2018 w sprzedaży już od jutra!

Posted by: bandit 2 years, 5 months ago

Już od czwartku będzie można zakupić bilety na dotychczas największy turniej Doty 2 w Polsce - ESL One Katowice 2018. W tym poście znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ich sprzedaży.

Pierwszy polski major Doty 2 pomału się zbliża (więcej przeczytać o nim możecie tutaj), a co za tym idzie, rozpoczyna się sprzedaż biletów. Jest ona podzielona na kilka tur (co najmniej dwie), a pierwsza startuje już 2 listopada! Sprzedaż rozpocznie się o godzinie 16:00 naszego czasu na stronie ticketmaster.pl, lecz jeśli ktoś nie chce kupować biletu online, może to zrobić w punktach sprzedaży, których mapę znajdziecie tutaj.

Bilety nie są wymagane do wejścia na teren imprezy, lecz warto się w nie zaopatrzyć, by nie czekać parę godzin w kolejce (dla osób z biletami dostępne jest osobne wejście). Niektóre bilety dają także różne dodatkowe korzyści.Dostępne są następujące 4 rodzaje biletów:
  • Jednodniowy - 60zł (ważny tylko 24 lub 25 lutego)
  • Weekendowy - 100zł (ważny 24 i 25 lutego)
  • Premium - 400zł (ważny 24 i 25 lutego; zapewnia miejsca siedzące premium oraz goodie bag - paczkę z różnymi gadżetami/koszulkami itp.)
  • God Mode - 3000zł (ważny 24 i 25 lutego; zapewnia korzyści z progu Premium oraz dostęp do pokoju VIP z kateringiem i co najważniejsze, pokój w 5-gwiazdkowym hotelu)
Niedaleko katowickiego Spodka znajduje się Międzynarodowe Centrum Kongresowe, gdzie w trakcie wydarzenia odbywać będą się targi IEM Expo. Znaleźć tam będzie można stoiska czołowych firm prezentujących najnowsze technologie, sprzęt, gry, itp.