Aktualizacja 7.22 już w grze!

Posted by: Adik 10 months, 2 weeks ago

Zgodnie z obietnicą Valve, zaraz po zakończeniu się kwalifikacji do ostatniego Minora w tym sezonie, otrzymaliśmy kolejną aktualizację poprawiającą balans gry.

Tym razem IceFrog postanowił pobawić się trochę Aghanim's Scepterem. Od dzisiaj, każdy bohater może po jego zakupie otrzymać bonusy do umiejętności- w sumie daje to 24 nowe ulepszenia. Dodatkowo, niektórym postaciom, które już wcześniej miały taką możliwość, zmieniono nieco te bonusy bądź zastąpiono je nowymi. Scepter może także być teraz użyty, by nie zajmował miejsca w ekwipunku, lecz kosztuje to dodatkowe 2000 sztuk złota i traci się przez to dodatkowe punkty do statystyk, jakie daje ten przedmiot. Jeśli jednak nie chce się kupować Aghanima, można spróbować zabić kilka razy Roshana- ten będzie mógł teraz po śmierci upuścić ten przedmiot. Po zabiciu go po raz trzeci mamy 50% szans na otrzymanie Aghanima w wersji Consumable (czyli tej droższej) zamiast Refresher Shard, natomiast po każdym kolejnym pokonaniu Roshana mamy 100% szans na otrzymanie tego przedmiotu. Jeśli nie jesteśmy pewni, jakie itemki dostaniemy, wystarczy kliknąć na Roshana i spojrzeć na jego ekwipunek.

Wśród innych zmian znajdziemy nowy limit i ceny Wardów, dodanie Io i Marsa do trybu Captains Mode, czy oczywiście balans przedmiotów i bohaterów. Cały changelog możecie przeczytać TUTAJ.