Turniej 1v1 MidOrFeed by HyperX - zapisz się już dzisiaj!

Posted by: Adik 2 years, 1 month ago

Czy grasz na wysokim poziomie, ale twoja drużyna zawsze sciąga Cię na dno? Czy chciałbyś zaistnieć na profesjonalnej scenie Doty 2? A może po prostu chcesz dobrze się bawić i przy okazji zgarnąć wartościowe nagrody? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmiała "Tak", turniej MidOrFeed jest dla Ciebie!

Pierwsza edycja MidOrFeed by HyperX rozpocznie się juz w przyszły wtorek. Jest to turniej 1v1, w którym zawodnicy grając tymi samymi postaciami muszą zabic przeciwnika 2 razy, lub zniszczyć jego wieżę. Wszystkie mecze rozgrywane będą w drabince pojedynczej eliminacji Bo1, z wyjątkiem półfinałów i finału, które rozgrywane będą do dwóch wygranych map. Dla zwycięzcy przewidziana jast nagroda w postaci słuchawek HyperX Revolver S, natomiast osoba, która zajmie 2. miejsce na podium otrzyma podkładkę HyperX Fury L.

Rozgrywki rozpoczną się 1 maja o godzinie 19:00, lecz by wziąć udział nalezy potwierdzić swoją obecność najpóźniej 15 minut przed rozpoczeciem turnieju. Mecze następować będą jeden po drugim. Rozgrywki półfinałowe i finałowe komentować będzie Tomasz "bandiT" Borys na swoim kanale Twitch.

Zapisać się do tego turnieju można na platformie Epulze. Maksymalnie udział może wziąć 64 uczestników, więc należy się spieszyć, zanim ktoś zajmie ostatni slot! Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!