Team Secret zaproszone na ESL One Katowice 2018

Posted by: Adik 2 years ago

Organizacja ESL zaczyna odkrywać karty jeśli chodzi o zaproszenia drużyn na ESL One Katowice 2018. Jako pierwsze zaproszone zostało Virtus Pro, co ujawnione zostało 4 dni temu. Dziś poznaliśmy drugą drużynę, która nie będzie musiała grać w kwalifikacjach - Team Secret.

Europejski zespół Team Secret aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu pod względem zdobytych punktów kwalifikacyjnych na TI8. Nad drugiem miejscem (ex aequo Virtus Pro i Team Liquid) mają oni aż 990 punktów przewagi! Najwięcej punktów zdobyli wygrywajac ostatni tego roku major - ROG DreamLeague Season 8. Nic dziwnego więc, że zostali zaproszeni na to wydarzenie.

Organizatorzy zaplanowali ogółem 16 slotów na główne wydarzenie ESL One Katowice 2018, z czego 8 to zaproszenia bezpośrednie, a pozostałe to sloty z zamkniętych kwalifikacji, o których więcej powinniśmy dowiedzieć się już wkrótce.

ESL One Katowice 2018 ten jest pierwszym tego rodzaju turniejem w Polsce. Jest to major o puli nagród wynoszącej okrągły milion dolarów, który miejsce bedzie miał w katowickim Spodku w lutym.